نصب قفل رمز دیجیتال

نصب انواع قفل رمز های دیجیتالی ایرانی، کره ای و ساخت چین بر روی انواع گاوصندوق ها

نصب رمز مکانیکی

نصب انواع قفل رمز های مکانیکی اعم از سارجنت آمریکا ، تایوان ، چین و یا انواع رمز های ساخت ایران

نصب رمز اثرانگشتی

نصب انواع قفل رمز های اثرانگشتی ساخت چین و کره روی انواع گاوصندوق های ایرانی و خارجی

انجام بازگشایی انواع گاوصندوق های نسوز و ضدسرقت، اعم از بازگشایی رمز مکانیکی گاوصندوق، بازگشایی رمز دیجیتال و بازگشایی انواع قفل های کوتاه و کمرشکن توسط کارشناسان مجرب و آموزش دیده در گزوه صنعتی کاوه سیف انجام می شود.

بازگشایی انواع گاوصندوق در مدل های مختلف اعم از گاوصندوق خانگی، گاوصندوق بانکی، گاوصندوق ادارای، گاوصندوق نظامی و … از برند های گاوصندوق ایران کاوه ، گاوصندوق کاوه، گاوصندوق گنجینه و … انجام می شود.

نظر به اینکه جابجایی گاوصندوق توسط خود مصرف کننده باعث بروز خسارت های جبران ناپذیر مالی و جانی مشود توصیه می کنیم جابجایی گاوصندوق خود را به ما بسپارید تا از بروز چنین حوادثی جلوگیری شود. جابجایی گاوصندوق توسط نیروی آماتور ممکن است باعث شکستن پله ها، خط افتادن سرامیک ها و یا شکستن سرامیک کف آسانسور شود و همچنین جابجایی گاوصندوق بدون لوازم لازم ممکن است باعث برخورد گاوصندوق با اعضای بدن شخص شود و آسیب های جدید جانی وارد کند.

تعمیر گاوصندوق توسط تعمیرکاران مجرب و آموزش دیده که شامل تعمیر مکانیزم گاوصندوق، تعمیر رمزگاوصندوق، تغیر رمز گاوصندوق انجام می شود. دیگران نگران تعمیر و سرویس گاوصندوق خود نباشید تیم تخصصی تعمیر گاوصندوق کاوه سیف با سالیان سال تجربه در خدمت شما می باشد تا با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت گاوصندوق شما را تعمیر کند و امنیت را به منازل شما برمی گرداند.