فروشگاه اینترنتی گاوصندوق کاوه
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

گاوصندوق طلافروشی

در شغل طلافروشی نیاز به گاوصندوق طلافروشی ایمن بسیار حائز اهمیت است. در واقع فضا و دکوراسیون طلافروشی ها بدون رعایت نکات امنیتی بی معناست چرا که هر لحظه باید آمادگی مواجهه با حادثه و سرقت را داشته باشیم. گاوصندوق های مختلفی برای طلافروشی وجود دارد اعم از زیرویترینی، درب خزانه، گاوصندوق های سوپر (سری s) و گاوصندوق آسانسوری که انتخاب هر کدام رابطه مستقیم با هزینه کارفرما دارد. توجه به این نکته که گاوصندوق جلوی دید مشتریان یا در خفا باشد بسیار حائز اهمیت بوده و بسته به سلیقه کارفرما هر کدام را می توان سفارش داد. هر کدام از 4 موردی که برای گاوصندوق طلافروشی نام بردیم دارای ابعاد و نوع ساخت مختلفی می باشد که می تواند سلیقه تمامی مشتریان را پوشش دهد. فارغ از شکل و ظاهر گاوصندوق طلافروشی، نحوه ی کارکرد آن نیز دارای اهمیت است. 

ابعاد گاوصندوق طلافروشی

چنانچه به هر دلیلی اعم از مالی، نبود فضای کافی و یا بالا بودن امنیت پاساژ یا منطقه  نیازی به یک گاوصندوق بسیار بزرگ نمیبینید  به راحتی می توانید از یک گاوصندوق طلافروشی با ابعاد متوسط یا کوچک استفاده کنید و اموال خود را از دسترس سارقان دور نگاه دارید.

رنگ گاوصندوق طلافروشی

انواع گاوصندوق طلافروشی می تواند در رنگ های مختلف نیز وجود داشته باشد و یا اینکه گاوصندوق های دیواری که با همرنگ بودن با سطح دیوار به خوبی از دید سارقین مصون می ماند. این گاوصندوق ها بسیار توصیه می شود و می توان برای یک مغازه طلافروشی از همین نمونه گاوصندوق طلافروشی بهره برد و بهترین نتایج را به دست آورد اما متاسفانه این نوع گاوصندوق ها در بازار ایران وجود ندارند و تنها سیف باکس ( گاوصندوق هتلی ) در بازار ایران ارائه می شود که می تواند همرنگ محیط باشد اما امنیت بسیار پایینی دارد. 

نکات مهم در انتخاب گاوصندوق طلافروشی

در انتخاب گاوصندوق طلافروشی چنانچه فضای کافی برای انتخاب مدل مطلوب دارید و امنیت برای شما بیشتر مهم است تا قیمت گاوصندوق طلافروشی توجه به نکات زیر می تواند مسمر ثمر باشد:

قفل گاوصندوق طلافروشی

بهترین نوع قفل برای گاوصندوق طلافروشی یا صرافی قفل های ترکیبی یا بایومتریک هستند. قفل های بایومتریک اگر توسط یک برند معتبر طراحی شده باشند به تنهایی می توانند امنیت فوق العاده ای برای محصول داشته باشند چراکه روش تشخیص هویت از طریق اثر انگشت افراد حتی از روش DNA هم مطمئن تر است.

سیستم زبانه بندی گاوصندوق طلافروشی

زبانه های یک گاوصندوق شامل زبانه های ثابت و متحرکی هستند که تعداد، جنس، نوع و محل قرار گرفتن آنها قطعا نکته ی مهمی خواهد بود. سیستم گلس لاک یک امتیاز فوق العاده برای امنیت گاوصندوق طلافروشی می باشد.

مقاومت و نسوز بودن گاوصندوق طلافروشی

نسور بودن گاوصندوق طلافروشی یک معیار بسیار مهم می باشد، از استاندارد های معتبر در گاوصندوق ها می توان به استاندارد KSG، UL، SP یا JIS اشاره کرد. 

در ادامه محصولات ایستاده و زیرویتری را مشاهده می کنید.

گاوصندوق طلافروشی

گاوصندوق طلافروشی زیر ویترینی :

همانگونه که از نام آن پیداست این مدل به دلیل ابعاد خاص و طراحی منحصر بفردی که دارد به راحتی در زیر ویترین طلافروشی ها قرار می گیرد. این مدل معمولا در ارتفاع 80، عرض 120 و عمق 60 طراحی می شود کهاغلب ویترین طلافروشی ها دارای این ابعاد می باشند. ابعاد مزبور استانداردی هست که معمولا اکثر طلافروشی ها سفارش می دهند ولی قابل تغیر می باشد برای یک عدد گاوصندوق طلافروشی زیر ویترینی این ابعاد بین 90 الی 180 سانتی متر می تواند باشد.

گاوصندوق طلافروشی آسانسوری: 

 گاوصندوقی طلافروشی آسانسوری می تواند هم زمان ویترین و گاوصندوقی قدرتمند در طلافروشی ها باشد. در واقع این وسیله هم گاو صندوق است و هم ویترین فروشگاه شما، عملکرد آن به این صورت است که شب ها به هنگام اتمام کار و یا در مواقع خطر با زدن یک کلید تمام میز ویترین و محتویات آن به آرامی داخل یک گاوصندوق امن قرار می گیرد. صبح ها با زدن یک کلید تمام میز ویترین در کمتر از چند ثانیه بالا آمده و در معرض نمایش قرار می گیرد و شما را از چیدن و برچیدن هر روزه ویترین بی نیاز می کند و طلا و جواهرات از دست خوردگی هر روزه در امان می ماند. و در زمان های حساس که احساس خطر می کنید با زدن دکمه emergency به سرعت ویترین جمع می شود. همچنین این امر باعث افزایش راندمان کاری مغازه ها می شود که بنا به اعتراف خود مصرف کنندگان این سیستم، آن ها توانسته اند هزینه نصب و راه اندازی این سیستم را از همین زمانه هایی که به ساعت کاری آن ها به خاطر عدم چیدن و جمع آوری ویترین اضافه شده در مدت زمان کوتاهی بدست بیاورند. این نوع گاوصندوق مجهز به سیستم پیامک و آژیر می باشد که با فعال کردن آن تا حد زیادی امنیت فروشگاه تامین می شود.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.
شرایط خرید و سفارش محصولات به چه نحوی است ؟
شما می توانید برای خرید محصول هم از درگاه بانکی استفاده کنید و یا تلفنی ثبت سفارش کنید و بعد از تحویل محصول اقدام به پرداخت کنید.
آیا پرداخت های شما در محل است یا باید آنلاین خرید کنیم ؟
هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی می توانید سفارش دهید و بعد از تحویل محصول اقدام به پرداخت کنید.
آیا ارسال به شهرستان هم دارید و شرایط خرید و ارسال به شهرستان به چه صورت هست ؟
ارسال به شهرستان از طریق باربری انجام می شود و ارسال بعد از تسویه کامل انجام می شود.
آیا در فروشگاه شما خدمات جابجایی و بازگشایی گاوصندوق هم انجام می شود ؟
بله در فروشگاه ما انواع خدمات بازگشایی و جابجایی تمامی برند های موجود در بازار انجام می شود.
برای پاسخ به سوالات خود با شماره تلفن 09391100545 ( آقای غنی زاده ) در ارتباط باشید.