ممکن است شما به عنوان یک خریدار گاوصندوق نیاز به یک درب خزانه سفارشی داشته باشید. که از متریال های خاصبا ضریب امنیتی بالا و رمزهای دیجیتالی متفاوت برای مصارف خاص تر و یا زمانی که مدارک و اشیای مهمی بخواهد در خزانه قرار بگیرد و از ابعاد خاصی برخوردار باشد. ما در این مقاله شما را با کم و کیف سفارش آشنا خواهیم کرد.

در دربهای خزانه سفارشی ساختار،الیاژها ، استراکچرها ، رمز و یراق و … . تغییر پیدا میکند. 

استقامت در برابر دیلم باید کاملا متفاوت باشد. جالب است بدانید در حالت استاندارد حتی گاوصندوق های خانگی باید 15 دقیقه در برابر دیلم استقامت داشته باشند!!!

 

بهترین درب خزانه

بهترین درب خزانه

گروه صنعتی کاوه سازنده بهترین درب خزانه در کشور است.
اینجا کلیک کنید

بزرگترین درب خزانه

بزرگترین درب خزانه

گروه صنعتی کاوه سازنده بزرگترین درب خزانه در کشور است.
اینجا کلیک کنید

کوچکترین درب خزانه

درب خزانه کوچک

گروه صنعتی کاوه سازنده کوچکترین درب خزانه در کشور است.
اینجا کلیک کنید

ارزانترین درب خزانه

ارزانترین درب خزانه

گروه صنعتی کاوه سازنده ارزانترین درب خزانه در کشور است.
اینجا کلیک کنید

متریال هایی که برای درب خزانه سفارشی ایمن نیاز است

مقاوم در برابر دریل

برای درب خزانه سفارشی حتما باید از سیستم ضددریل پشت قفل ها استفاده کرد که در مقابل سوراخکاری و برش مقاومت کرده و عملا دریل را خنثی نماید.

مقاوم در برابر دیلم

برای درب خزانه سفارشی حتما باید به سیستم ضددیلم .تجهیز شده باشد و زبانه ها حتما باید داخل سوراخ قرار گیرند تا در موقع دیلم کاری زبانه ها خم نشوند.

مجهز به قفل مرغوب

در ب خزانه سفارشی حتما باید به قفل و رمز مرغوب غیر قابل هک با قابلیت تعریف ترتیب و توالی برای باز شدن مجهز باشد تا به هیچ عنوان در مقابل سرقت باز نشود.

مجهز به سیستم پیامک

درب خزانه سفارشی حتما باید به سیستم پیامک و آژیر مجهز باشد تا در صورت باز شدن درب گشت محله یا صاحب خزانه اطلاع پیدا کند.

قفل دیجیتال

برای درب خزانه سفارشی می توان از قفل دیجیتال بهره برد و موتور قفل را در جایی از درب تعبیه کرد که به هیچ عنوان نتوان محل قفل را پیدا کرد.

ورق درب ضخیم

برای درب خزانه سفارشی از ورق درب 10 میلی متری می توان استفاده کرد که تا حد خیلی زیادی استقامت درب را بالا می برد. همچنین از دستگیره هرزگرد نیز میتوان برای بالا بردن سطح امنیت درب خزانه بهره برد.

ابعاد درب خزانه سفارشی

ابعاد درب خزانه سفارشی بسته به سفارش کارفرما کاملا متغیر است این درب ها از ابعاد کوچک حتی به اندازه ای که بتوان داخل کمد دیواری خزانه درست کرد می تواند باشد تا به ابعادی که در خزانه بتواند لیفتراک وارد شود.

این درب ها هم  دولنگه می توانند باشند و هم تک لنگه. معمولا از درب های خزانه کوچک دو لنگه برای زیر ویترین ها استفاده می شود. امروزه بجای سفارش گاوصندوق های زیرویترینی معمولا خود کارفرما در زیرویترین محلی را به عنوان خزانه آماده میکند و برای خزانه دربی ایمن را سفارش می دهد.

یکی از مهمترین علت هایی که از درب بجای گاوصندوق زیرویترینی استفاده می شود سهولت در جابجایی و درب خزانه سفارشی برای زیر ویترین می باشد.

بیشترین ارتفاعی که درب خزانه تک لنگه در حالت استاندارد می تواند داشته باشد 230 سانتی متر است ولی این ابعد برای درب خزانه سفارشی تا 3 متر هم قابلیت مانور دارد.