فروشگاه اینترنتی گاوصندوق کاوه
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

خرید و فروش گاوصندوق دست دوم

ممکن است گاوصندوقی را خرید کرده باشید و به دلیل نیاز مالی و یا نداشتن فضای کافی نیاز به فروش داشته باشید یا توان مالی کافی برای خرید گاوصندوق نو ندارید و حتی ممکن است نیاز به گاوصندوقی داشه باشید که نو و آکبند آن در بازار موجود نباشد و یا به هر علت دیگری نیاز به خرید و فروش گاوصندوق دست دوم دارید در این مقاله شما را راهنمایی خواهیم کرد تا از شرایط خرید و فروش و استاندارد هایی که یک گاوصندوق استوک باید داشته باشد آگاه شوید همچنین شما میتوانید برای خرید و فروش گاوصندوق نو و دست دوم با شماره های زیر در تماس باشید

09391100545  

09120388096

02166253483

09100846828

باید تمامی موارد زیر را در خرید گاوصندوق دست دوم با جزئیات بررسی کنید

قفل گاوصندوق دست دوم

اولین چیزی که باید در خرید گاوصندوق دست دوم باید چک و بررسی شود قفل گاوصندوق است. باید ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که قفل گاوصندوق از چه نوعی است ؟ انواع قفل گاوصندوق را قبلا به تفصیل معرفی کرده ایم و می دانیم که اولین سد امنیتی در مقابل سارقین قفل گاوصندوق می باشد. گاوصندوق شما هزار و یک آپشن امنیتی داشته باشد اما قفل مناسب نداشته باشد به راحتی توسط سارق باز می شود. اگر قفل گاوصندوق دارای کلید است باید مطمئن شوید که کلید دومی دارد یا خیر. آیا کلید ها قابل کپی شدن هستند یا خیر.

اگر رمز مکانیکی دارد آیا رمز قابلیت تعریف رمز سه شماره ای و تغیر رمز را دارد یا خیر ؟ رمز ساخت کدام کشور است ایرانف تایوان یا سارجنت آمریکا ؟

اگر رمز دیجیتال روی گاوصندوق نصب است آیا برد رمز سالم است؟ رمز دیجیتال ساخت کدام شرکت و کشور است. آیا برای رمز کد مادر تعریف شده است ؟ آیا شرکت سازنده در ایران نمایندگی دارد تا کد مادر دریافت کنیم؟

گاوصندوق کلید مادر دارد ؟ همان طور که می دانید کلید مادر در گاوصندوق می تواند تمام سد های امنیتی را رد کند و درب گاوصندوق را باز کند. اگر این کلید مفقود شده یا به هر دلیلی به شما تحویل داده نشود از خرید گاوصندوق صرف نظر کنید. این موضوع امنیت گاوصندوق شما را به خطر می اندازد.

شایان ذکر است در صورت خرید گاوصندوق دست دوم از ما تمامی قفل ها و رمز ها در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض می شود چرا که ما حتی گاوصندوق های کارکرده را گارانتی می کنیم.

 

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.
شرایط خرید و سفارش محصولات به چه نحوی است ؟
شما می توانید برای خرید محصول هم از درگاه بانکی استفاده کنید و یا تلفنی ثبت سفارش کنید و بعد از تحویل محصول اقدام به پرداخت کنید.
آیا پرداخت های شما در محل است یا باید آنلاین خرید کنیم ؟
هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی می توانید سفارش دهید و بعد از تحویل محصول اقدام به پرداخت کنید.
آیا ارسال به شهرستان هم دارید و شرایط خرید و ارسال به شهرستان به چه صورت هست ؟
ارسال به شهرستان از طریق باربری انجام می شود و ارسال بعد از تسویه کامل انجام می شود.
آیا در فروشگاه شما خدمات جابجایی و بازگشایی گاوصندوق هم انجام می شود ؟
بله در فروشگاه ما انواع خدمات بازگشایی و جابجایی تمامی برند های موجود در بازار انجام می شود.
برای پاسخ به سوالات خود با شماره تلفن 09391100545 ( آقای غنی زاده ) در ارتباط باشید.